Jste zde
Domů > Business > Komplexní CRM systém pro zefektivnění činnosti firmy

Komplexní CRM systém pro zefektivnění činnosti firmy

.

Ať už jde o malou nebo velkou firmu, tak cílem každé firmy je co nejefektivněji pracovat a dosáhnout požadované cíle. To však nelze uskutečnit bez další podpory, ke které patří i různé firemní softwary.

aplikace
 
Moderním řešením jsou efektivní CRM systémy, mezi kterými najdete i populární Bitrix24.
 
Většina firem, které se rozhodly pro Bitrix24, hledaly především komplexní řešení, které nahradí další používané aplikace, dále efektivní možnost řízení projektů a různých úkolů, systém, který umí řešit GDPR, CRM systém, který je vhodný i pro jejich firmu, moderní a praktický komunikační nástroj, systém, který dokáže zautomatizovat veškeré procesy ve firmě a práci tak zefektivnit.
 
Ptáte se, jestli se systémem Bitrix24 našly firmy všechno, co hledaly?
 
Odpověď zní, ano.Bitrix24 je totiž CRM systém, který umí mnohem víc, a právě proto jej využívá už 5 milionů spokojených firem po celém světě.
 
Pro jeho pořízení si můžete zakoupit licenci přímo od výrobce, ale pokud využijete pořízení přes partnera https://7sense.sk/cz, tak vás to nebude stát o nic víc, a ještě získáte další výhody, které vám výrobce už neposkytne.

.

A jaké funkce se systémem Bitrix24 získáte?

 
Získáte především moderní CRM systém, který vám pomůže zefektivnit činnost vaší firmy, a především zlepšit vztahy s vašimi zákazníky, zvýšit prodej a zkvalitnit vámi nabízené služby. Kompletně podpoří prodej a díky tomu snadněji dosáhnete na stanovené cíle a zisky. Bitrix24 poskytne zpracování databáze vašich zákazníků, dodavatelů i obchodních partnerů, a to včetně marketingu a automatizace.
 
Usnadní vám také projektové řízení. Získáte systematické úložiště veškerých projektů a úkolů a kompletní přehled o práci, zaměstnancích a včasném i správném plnění cílů.
 
Jedinečnou vlastností, kterou u jiných systému nenajdete, je nástroj pro tvorbu webových stránek, a to i bez programátorských h znalostí. Můžete tak vlastní webové stránky nejen tvořit, ale také efektivně spravovat.
 
Usnadní vám i komunikaci s vašimi zákazníky, protože se systémem Bitrix24 získáte seskupení komunikačních kanálů na jednu kartu zákazníka, a to včetně emailů, hovorů, live chatů a sociálních sítí.
 
A aby toho nebylo málo, tak vám nabídne i interní sociální síť, díky které můžete pracovat daleko rychleji, snadněji a efektivněji a zajistíte si hladký tok informací, zlepšení týmové spolupráce a urychlení komunikace.

připojení
 
Bitrix24 máte možnost využívat zcela zdarma, pokud se jedná o připojení maximálně 12 uživatelů nebo za skvělou cenu do 200 EUR měsíčně pro větší firmy. Stačí se už jen bezplatně zaregistrovat  www.bitrix24.com/create.php?p=1572613&p1=mksl3

Ohodnoťte příspěvek
.
Top