Jste zde
Domů > Business > Kvalita se vyplácí

Kvalita se vyplácí


</div>
<p>Potřebovali byste opravdu kvalitní vybavení do<strong>restaurační kuchyně </strong>nebo zkrátka jen do hotelu, kde potřebujete <strong>denně</strong> <strong>vařit</strong> pro desítky až stovky lidí? Není to problém, dnešní trh nabízí jistě mnoho možností a de facto si stačí vybrat. Pokud chcete skutečně to <strong><em>nejlepší</em></strong>, kde je i nejvýhodnější cena, rádi bychom vám představili českou firmu <strong>Retigo</strong> s.r.o., která <strong>je v tomto oboru naprostou špičkou</strong>. Vyrábí <strong><em>konvektomaty</em></strong> již od roku 1993, každý rok zde vznikne na tři tisíce kusů, které nezůstávají jen v České republice, ba naopak jsou <strong><em>vyváženy</em></strong> <strong><em>do</em></strong> <strong><em>celého</em></strong> <strong><em>světa.</em></strong> Jedná se o certifikovaného prodejce, který se nepostará pouze o dodávku produktu, ale zaručí vám také instalaci a samozřejmě servis. <em>Dlouholeté zkušenosti</em> mohou nabídnout mnoho.</p>
<p><img alt=

Pohodlnější práce

Proč byste nepracovali pohodlněji, když to jde? Nemusíte se mnohokráte spálit o horkou páru v hrnci, ani si pálit zápěstí o rošty v troubě. Moderní konvektomaty http://gastrojindra.cz/konvektomaty-lainox-naboo/ od této firmy vám dokáží dát více, než jen tušíte.
Podívejte se na pár příkladů, které byste jistě ocenili:
·         zásuvy navíc
·         výborný vzhled, moderní design
·         speciální opatření proti popálení
·         možnost rychlého automatického nahřání či zchlazení
·         a mnoho dalšího…

komerční kuchyně

Rychlá návratnost

Další důvod, proč volit produkt právě od této firmy jsou finance. Jedná se o výrobek s nejvyšší kvalitou dílenského zpracování, najdete u něj inovativní prvky, je spolehlivý, úsporný a navíc si můžete být jisti tím, že to bude investice, která se vám rychle vrátí ať v restauraci nebo v hotelu. Jedná se nejen o úsporu času, ale také mnohé práce, která by se jinak musela odvádět jinými způsoby, které jsou zbytečně složité.

Kvalita se vyplácí
Ohodnoťte příspěvek
Top