Jste zde
Domů > Zboží > Lineární vedení pro průmyslové použití

Lineární vedení pro průmyslové použití

Společnost Chambrelan je zaměřena na výrobu lineárního vedení již od roku 1956. Od té doby se toho mnoho změnilo, avšak politika v této firmě zůstala stejná. Dodávat na trh kvalitní a precizní výrobky s dlouhou životností. To je jejich představa. To je primární účel. V posledních letech se samozřejmě drží moderních trendů, neboť se jim musí také přizpůsobovat, aby mohli navazovat svými technologiemi a výrobky na dnešní moderní trh. Každým rokem sledují čím dál tím více inovativní technologie, kam se posouvají a jak jim mohou při jejich práci pomoci.

provoz

Díky tomu může nabídnout špičková technologická řešení. Již dnes vám mohou představit technologii zítřka. Nikdy se nezastaví a nikdy nepoleví. Řeší problémy, zaujímají postoj, drží se moderních trendů a v neposlední řadě jsou díky tomu všemu schopni uspokojit i velice náročné požadavky jejich klientů. To všechno jim poskytuje nejvyšší možné místo na trhu. Patří v tomto směru mezi průkopníky, kteří však svou výrobou nezaostávají pozadu, ale stále se řadí na přední příčku v preciznosti a kvalitě. Zaujímají vedoucí postavení na trhu v podobě kolejnicových vedení a lineárních posunů. Velká výrobní kapacita jim umožňuje rozvoj i vývoj. Vše doplňuje profesionální a odborné středisko konstrukce. Úzce společně spolupracují veškeré složky ve firmě, aby jejich výsledek byl dokonalý.

Technologie a použití

  1. Výdejní automaty – Možná jste zatím ani netušili, kolik aplikací můžeme využít právě v tomto odvětví – výdejních automatů. Do této skupiny řadíme výdejní bankomaty, nápojové automaty a spoustu dalších. Vždy je nejdůležitější přístupnost. Snažíme se dodržet základní parametry. Přístupnost dovnitř musí být co nejlepší. Údržba co nejkratší a nejsnazší. Doplňování produktů rychlé a snadné. Nabídneme právě takovéto řešení.

počítač

  1. Kolejová doprava
  2. Průmyslové použití
  3. Ochranný kryt ovládacího panelu
  4. Užitková vozidla
  5. Rozvodné skříně

Lineární vedení pro průmyslové použití
4 (80%)2
Top