Jste zde
Domů > Business > Opálení bez spálení

Opálení bez spálení

.

Nejen ženy, ale i muži si přejí to, aby jejich vypracované a výstavní tělo bylo obklopené nejen svaly, ale i hezčím odstínem pokožky. A abyste nemuseli čekat pouze na letní sezónu a snažit se docílit tmavého zbarvení, můžete si dopřát o něco větší komfort a navštívit solárium Brno, kde vám snědou pokožku přinesou vychytané a naprosto bezpečné stroje, ze kterých si vyberete ten, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

solárko

Už žádná červená kůže

Každý z vás minimálně jednou v životě zažil ten bolestivý pocit a na oko nevzhledný pohled na spálenou kůži, díky špatně zvolenému ochrannému faktoru nebo tomu, že se mu zcela vyhnul. Zbytečně se však netrapte tím, že se vám to s příchodem prvního sluníčka stane znovu a místo toho se odhodlejte navštívit naše solární studio, ve kterém na vás čeká špičkové vybavení.

  • Celkem 8 strojů se vám může postarat o bezchybné a rovnoměrné opálení, a to bez následků červené a spálené kůže.

Všechno záleží na tom, jaký typ pokožky máte a od toho bude i záviset výběr solárního zařízení, které vám přinese odstín snů. Jestli jste příliš světlý typ, zvolte pro začátek slabší opálení a postupem času – tedy díky pravidelným návštěvám, si můžete úroveň opálení zvyšovat.

.

bikiny

Nabídka pro každého

Ať už toužíte po vertikálním nebo horizontálním typu umělého opalování nebo si chcete vyzkoušet kolagenové solárium, věřte, že u nás nalezete všechno.

  • Přijdete si tedy na své a dopřejete si pohodlí, po jakém toužíte a odstín pokožky, jaký očekáváte.

I díky soláriu si můžete připadat krásnější, sebevědomější a užívat si sluníčko i venku díky pocitu, že vaše pokožka je dokonale připravená na sluneční paprsky.
Buďte přitažlivější pro sebe a své okolí a dopřejte si chvilku odpočinku a samozřejmě i pár minut krásy díky tomu, že navštívíte naše obrovské a vyhlášené studio. Litovat jistě nebudete, protože budete odcházet s pocitem, že to stálo za to.

Ohodnoťte příspěvek
.
Top