Jste zde
Domů > Zboží > Postel z masivu borovice o velikosti 160×200 cm

Postel z masivu borovice o velikosti 160×200 cm

.

Sháníte novou postel? Potřebujete koupit větší lůžko pro studenta? Nebo si chcete do ložnice dopřát výrobek z pravého dřeva? Už se vám vaše staré lůžko rozpadá a potřebujete nové? Nebo chcete změnit vizáž ložnice a začínáte s tím nejdůležitějším? To všechno mohou být důvody, proč si chceme pořídit nové lůžko na spaní. Pokud navíc v ložnici nemáte dostatek prostoru, jistě budete volit užší typ, například o velikosti 160×200. Plně dostačující pro spaní dvou osob. Vhodné i do studentských či dětských pokojů.

postel masivní

Vysoký komfort a stoprocentní kvalita

Kvalitu nemůžete změnit, kvalita je dána samotným výrobkem. Pokud se jedná o postel z masivu 160×200 cm můžete si být jistí stoprocentní kvalitou. Jedná se o pravé dřevo, navíc jde o masiv, čili dřevo pevné a opravdu poctivé. Z českých lesů se k nám dostává jenom to nejlepší. Dřevo se zpracuje na profesionálních strojích a zařízeních, až vznikne takto výjimečný design a poctivý výrobek. Na produkt je používána borovice. Dobře se zpracovává a je vysoce odolná, takže má ty nejlepší vlastnosti i na pozdější použití. Díky dlouhé životnost si navíc zachová své původní vlastnosti po velice dlouhou dobu. Navíc si můžete vybírat hned z několika různých dekorů či barev, takže můžete i novou postel dosadit do stávající ložnice, do stávajícího nábytku. Nemusíte nic měnit, ani kupovat další nábytek či pořizovat nové skříně. Vyberte si dekor, který je vašemu stylu nejbližší, nebo rovnou takový, který je naprosto totožný.

.
  • Na výběr je z přírodní lakové, bílé lakované, šedé, dekor dubu nebo olše.

masivní postel

Vhodné do každé domácnosti

Nejenom do běžných ložnic, ale také do dětských pokojů, na chatu či chalupu. Lůžko je dostatečně velké na spaní pro dva lidi. Ovšem pokud by si jej někdo chtěl pořídit sám, pak meze neklademe. Někteří z nás se velice rádi rozvalují a mají rádi pohodlí. Pokud máte doma dostatek místa, tak v tom nebude žádný problém. Cenově je celé lůžko pro každého přijatelné.

Ohodnoťte příspěvek
.
Top