Jste zde
Domů > Business > Prodej ready made s.r.o. společnosti

Prodej ready made s.r.o. společnosti

Ready made sro firma je v některých ohledech výhodnější než založení nové společnosti.

podpisy

Co to znamená? A co se vlastně pod touto zkratkou ukrývá?
Nejprve si řekneme, že ready made společnost je společnost, která je založená. Takže se jedná o firmu zapsanou ve veřejném rejstříku. Musí to být společnost, která v minulosti nevyvíjela žádnou obchodní činnost. Některé bohužel v našem světě takto fungují. Někdo je založí, jsou zapsány a evidovány, ale nikdo činnost neprovází a nikdy ani nezačne.

Jaké jsou výhody, když budete chtít koupit právě takovouto společnost? Je vyřízení složité nebo je to jednoduché? Jistě vás budou zajímat odpovědi na tyto otázky, tak si je nyní sdělíme.

Výhody koupě ready made společnosti vám možná ještě nejsou známy. Zejména se jedná o rychlé vyřízení. Rychlost je základním bodem, který vás jistě mile překvapí. Neztrácíte čas vyřizováním formalit na jednotlivých úřadech. Můžete začít podnikat prakticky ihned. Firma je pod tímto názvem již založená a na úřadech vedená a proto si nemusíte oběhávat a obstarávat veškeré podstatné náležitosti. Zároveň je ale celý postup jednoduchý, takže ani převodu se nemusíte obávat. Nebude vás čekat nic složitého. Zkrátka si vyberete jednu z firem, která je uvedená v seznamu volných společností a je v podstatě hotovo. Převod obchodního podílu lze vyřídit i na dálku. Dá se to zvládnout také během jedné schůzky v sídle vaší společnosti.

  1. Rychlost.
  2. Snadné vyřízení.
  3. Jednoduchý postup.
  4. Žádné zbytečné zdržování.
  5. Můžete začít téměř okamžitě podnikat.
  6. Některé firmy mají dokonce splacený základní kapitál ve výši až 100 000 korun.
  7. Firma již nějakou dobu existuje.
  8. Nebudete muset běhat po jednotlivých úřadech a vyřizovat veškeré podklady.
  9. Navíc ručíme také za bezdlužnost.

certifikát
 
Proč ručení za bezdlužnost? Jistě je každému jasné, že nikdo by na sebe nechtěl nechat převést firmu, která by snad v minulosti měla nějaké dluhy. Ty se často převádí na nového majitele a to platí jak v osobním, soukromém životě, tak také velice často v podnikání. Ovšem v tomto případě můžete být naprosto klidní, protože stoprocentně ručíme za bezdlužnost dané firmy. Garantujeme to přímo ve smlouvě! Díky tomu budete mít jistotu, že kupujete firmu bez jakýchkoliv závazků a bez dluhů. Je to opravdu plně a stoprocentně bezpečné.

Prodej ready made s.r.o. společnosti
Ohodnoťte příspěvek
Top