Jste zde
Domů > Finance > Zvolte si tu nejlepší půjčku bez registru!

Zvolte si tu nejlepší půjčku bez registru!

.

Vybrat si tu pravou půjčku je jistě důležité. Jedině výhodná půjčka vám může opravdu pomoci, a ta nevýhodná vás naopak pomalu potáhne na finanční dno. Nicméně mnohdy se člověk v životě ocitne v takové situaci, kdy si příliš vybírat nemůže a musí vzít zavděk tím, co dostane. To se může snadno stát třeba v případě, kdy máte záznam v registru. Třeba i přesto, že jste k němu přišli tak trochu omylem a vlastně je naprosto bezvýznamný, protože nevypovídá vůbec nic o tom, že byste nebyli schopni své závazky splácet. Nicméně i v případě, kdy jste k záznamu přišli jen kvůli opožděné platbě na sociálním a zdravotním pojištění, máte smůlu – takový záznam je už jednou na světě a bude vymazán nejdříve za několik let. Ovšem co je horší, dokud jej máte, tak vám žádná banka půjčku neposkytne.

finance

Takový problém byl ještě před několika lety jen stěží řešitelný a pro takto poznamenané lidi znamenal krizovou situaci. Dnes jsou naštěstí na finančním trhu dostupné výhodné hypotéky bez registru, které všem žadatelům o hypotéku, kteří mají zápis v registru, jejich situaci značně ulehčují.

prasátko

Každý, kdo na peníze spěchá, nebankovní hypotéku bez registru jistě uvítá s otevřenou náručí. Tím spíše, že se její podmínky od běžné hypotéky ani příliš neliší. Konkrétně to záleží na tom, jak moc významný váš záznam v registru je. Pokud jde o naprostou drobnost, můžete mít půjčku se stejným úrokem, jako všichni ostatní žadatelé bez registru. Pokud je váš záznam významnější, nicméně vaši schopnost půjčku splácet nijak neovlivňuje, tak hypotéku bez registru rovněž získáte, nicméně s vyšším úrokem. Ovšem i to se vám může vyplatit, protože poté, co zápis po letech zmizí, můžete stávající půjčku refinancovat třeba v bance. Pouze žadatelé s významnými záznamy v registru, které dokazují, že nejsou schopni své závazky splácet, nezískají půjčku ani v bance, ani v nebankoví společnosti.

.
.
Top